Dom od dewelopera – Zamość

Budowa domu jest niezwykle czasochłonnym i stresującym przedsięwzięciem. Czas ostatecznej realizacji samodzielnej budowy wymarzonego mieszkania, często znacznie przedłuża się względem początkowo założonych terminów. Dodatkowo generuje ona olbrzymie koszty, wymaga bliskiej współpracy z wieloma ludźmi na wielu płaszczyznach i, najogólniej mówiąc, jest bardzo wymagającą operacją. Alternatywnym rozwiązaniem jest kupno gotowego domu.

Gotowy dom można kupić z rynku pierwotnego – będzie to więc dom od dewelopera (inwestora, który w ramach działalności gospodarczej buduje dany lokal komercyjny, jak i zajmuje się jego funkcjonowaniem, sprzedażą, stanowieniem prawa własnościowego oraz przekazywania go nabywcom). Możemy również zdecydować się na rynek wtórny, a więc skorzystać z usług innej osoby prywatnej sprzedającej daną własność lub kupić mieszkanie od spółdzielni.

Nowe domy – Zamość

Wszystkie oferowane przez nas posiadłości na terenie Zamościa to najwyższej klasy oferty mieszkaniowe. Obejmują one zarówno mieszkania, wolnostojące domy jednorodzinne oraz segmenty- Zamość pełen jest atrakcyjnych ofert, każdy indywidualny klient znajdzie tutaj coś dla siebie.

Oferujemy najlepsze jakościowo domy i mieszkania dostępne na rynku pierwotnym – są to zabudowy nowe, w stanie deweloperskim, o przemyślanym, komfortowym i praktycznym projekcie oraz rozkładzie architektonicznym. Cechują się one także odpowiednim metrażem i dostateczną liczbą pokoi. Nowe domy wydawane przez nas w stanie deweloperskim, posiadają gotowe przyłącza- wodę, kanalizację, prąd oraz gaz. Zbudowane są one z energooszczędnych materiałów, które zapewniają lokalom solidne wykończenie.

Na szczególną uwagę zasługuje ich lokalizacja,  każda zabudowa cechuje się bowiem bliskim otoczeniem użytecznych obiektów, takich jak szkoły, parki, sklepy i tym podobne. Kładziemy również nacisk na bezpieczeństwo wybieranej okolicy oraz komfort i dobre samopoczucie naszych klientów.

Rynek pierwotny – Zamość

Rynek pierwotny – zamość

Domy deweloperskie pochodzą, jak wiadomo, z rynku pierwotnego. Deweloperzy zajmują się nie tylko budową mieszkalnych lokali, ale odpowiadają jednocześnie za współpracę z klientem, zapewniają im przejrzystość finansową, działają w oparciu o umowę deweloperską i pozwalają dokonać zakupu domu jednorodzinnego lub szeregówki bez udziału pośrednika. To z kolei pozwala kupującemu uniknąć płacenia wysokiej prowizji. Koszt zakupu domu lub mieszkania w stanie deweloperskim jest średnio o 1500 zł/mkw wyższy, niż w przypadku lokalu używanego. Jednakże, takie lokale cechują się zwykle o wiele wyższym standardem. Ponadto, kupienie mieszkania z rynku pierwotnego zapewnia także możliwość dokupienia również miejsca parkingowego czy komórki lokatorskiej.

Nasza firma od lat budzi zaufanie klienta i pomaga mu na każdym kroku przedsięwzięcia, jakim jest kupno domu, łącznie z zapewnieniem bezpłatnego transportu do danego osiedla domów jednorodzinnych czy segmentów, które interesują potencjalnego kupca.

Osiedle domów jednorodzinnych – Zamość

Jeżeli interesują Was domy jednorodzinne oraz kupno wymarzonego kąta, ale zniechęca nas wizja powolnego procesu jego budowy- nasza firma pozwoli zrealizować Państwa marzenie z pominięciem tego etapu!

Oferowane przez nas lokale są zabudowami opartymi na funkcjonalnych projektach, cechującymi się świetną jakością wykonania oraz efektem pracy wspaniałych fachowców. Sprzedawane przez nas domy jednorodzinne wyposażone są także w dogodne dojście oraz dojazd, a także znajdują się na terenie przystosowanym do prowadzenia wymarzonego ogrodu lub do zabaw Państwa pociech, czy czworonogów.

Domy szeregowe – Zamość

Jeżeli interesuje nas zakup szeregówki – Zamość oferuje również mnóstwo nowo zbudowanych domów szeregowych. Są to lokale przestronne, o praktycznej zabudowie i funkcjonalnym projekcie architektonicznym. Wyposażone są także w niewielki ogródek, garaż oraz dogodny dojazd do zabudowy.

Przy tym, cechują się również bardziej przystępną ceną niż wolnostojące domy jednorodzinne. Jest to więc świetna inwestycja dla osób, którym marzy się własny dom i nie chcą mieszkać w bloku, jednakże nie mogą pozwolić sobie na ofertę zabudowy deweloperskiej mieszczącej się na osiedlu domów jednorodzinnych.

Domy jednorodzinne – Zamość

Zakup nieruchomości w Zamościu – mieszkań, domów jednorodzinnych czy domów szeregowych, jest inwestycją generującą duże profity. Jest to miasto o rozwijającym się potencjalne turystycznym, może się pochwalić piękną, klasyczną architekturą, ogromem zabytków a także wieloma obiektami kulturalno-sportowymi. Znajduje się tutaj także mnóstwo biur i lokali turystycznych, restauracji, pubów i hosteli. Jest to więc miejsce opłacalne pod kątem wynajmu krótkoterminowego.

Ponadto, jest to również świetne miejsce do życia, z uwagi na piękną okolicę, dobrze rozbudowaną komunikację (w tym trzy obwodnice, kilka dróg krajowych oraz przebiegające tutaj szlaki tranzytu) oraz stosunkowo niską bezrobotność. W Zamościu znajdziemy także mnóstwo zieleni, parków, szkół, żłobków, muzeów i galerii handlowych.

Żródło:

https://wybierzdewelopera.pl/

Oceń:
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]